Vadaperumbakkam, Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33AABFF9849F1ZC
Approx. Rs 6,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Supply voltage | 230 V AC |
| Mounting | Panel mount |
| Material | Mild Steel |
| Flame sensor type | Photocell |
| Color | Black |
| Operating temp | 0 to 60 °C |
| Frequency Range | 55-60 Hz |
| Voltage | 230 V |
| Brand | Siemens |
| IP Rating | IP68 |
| Suitable For | D-76437 |
| Model No | LME21.330C2 |
Explore More Products
© Flamemax Engineering. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited